Ремонт холодильников Atlant у Львові

Приїдемо до вас сьогодні і все полагодимо! Гарантія на роботи, безкоштовна діагностика та низькі ціни. Телефонуйте.
Викликати майстра
Выберите технику

Що ми
пропонуємо

Райони
обслуговування

Бренди
обслуговування

Ціни на
ремонт

Часті
несправності

Як ми
працюємо

Виїжджаємо в усі райони міста.

Ремонт на дому, в день замовлення

Ремонтуємо техніку будь-якої складності, на дому, без транспортування в майстерню.

Безкоштовний виїзд і діагностика

Терміни і точна вартість послуг призначається тільки після діагностики техніки. Виїзд і діагностика виконуються безкоштовно (в разі виконання ремонту техніки).

Гарантія на всі послуги

Надаємо гарантію від 1 до 12 місяців. Виправимо повторну поломку безкоштовно або повернемо 100% вартості ремонту.

Средняя оценка:
0 отзывов: 0

Майстер з ремонту холодильників Атлант вдома у Львові

Холодильник - одна з найважливіших покупок, які належить зробити молодій сім'ї. І одним з найважливіших рішень є вибір бренду. Багато світові торговельні марки зарекомендували себе як виробники якісних і технологічних приладів. Однією з таких є білоруська компанія Атлант. Їхні перші холодильники були випущені ще в 1962 році. З тих пір пройшло багато років, і з кожним роком Мінський завод удосконалював свої технології.

Оскільки ніщо не вічне, холодильники Атлант також можуть бути схильні до поломок. Однак, техніка, яка випускається білоруською компанією, дуже якісна і може зрівнятися з великими світовими брендами. Тому поломки, які можуть виникнути в холодильниках Атлант, по суті, відбуваються з причини неправильного поводження з технікою. Оскільки, основна кількість холодильників цієї фірми насправді працюють ідеально, чим довше термін використання, тим вище ризик поломки. У разі виникнення поломок можете звернеться в наш сервіс, ми протягом довгих років робимо ремонт холодильників у Львові. Холодильники Атлант, оснащені електронікою, що працює на базі мікропроцесора, яка дозволяє контролювати температури у всіх камерах холодильника. Використання фреону в якості холодоагенту дозволяє холодильника споживати дуже малу кількість електроенергії. Тому в разі поломки холодильника Атлант по більшій мірі винні користувачі, ніж браковані деталі.

Фахівці, які проводять ремонт холодильників Атлант у Львові, відзначають, що практично всі звернення до сервісного центру пов'язні з неправильною експлуатацією побутової техніки.

Однією з поширених поломок холодильників Атлант - поява «шуби» зі снігу в холодильних камерах, в тому числі і в морозильнику. Як правило, з подібними проблемами звертаються власники, екплуатірующіе холодильники Атлант 5 років і більше. При цьому причиною такої проблеми можуть бути як засмічення в капілярній трубці, так і деформація двері чи прорив ущільнювальної гуми. Ці поломки виникають в результаті неправильного поводження, а ще частіше в результаті механічних пошкоджень - ударів, необережного закриття дверей. Ще однією досить таки частою проблемою при використанні холодильника Атлант є симптом, коли холодильник не подає ознак життя. Це може відбуватися через перегорання запобіжника системи No Frost. Як правило, це відбувається через перепади напруги в квартирі. Ремонт такої поломки полягає в заміні запобіжника. З тієї ж причини можуть перегоріти і мікросхеми процесора, що може зробити ремонт вельми дорогим. Щоб уникнути подібних неприємностей, ретельно перевіряйте електропроводку під час ремонту холодильника Атлант у Львові, а також користуйтеся стабілізаторами напруги.

Фахівці нашої компанії відзначають доступність запасних частин і деталей для агрегатів цієї марки. Однак, за будь-яких поломки необхідно звертатися в сервіс дає гарантію на виконані роботи.

5% знижка при заявці з сайту