Ремонт холодильників Атлант у Львові

Вдома. В день замовлення.
Працюємо щодня
Безкоштовна діагностика
Терміновий виїзд
Запчастини в наявності
Гарантія якості

ремонт від 150 грн

Ремонт холодильників Атлант Львів

Телефонуйте зараз і ми відповімо на всі питання! (093) 808-99-87 (068) 715-64-83 (066) 183-16-08

Викликати майстра

Як ми працюємо

audit Ви залишаєте заявку На сайті або по телефону. залишити заявку
adap Повідомляєте про поломку Отримуєте безкоштовну консультацію по телефону.
podd Приїжджає майстер Проводить діагностику і визначає несправність.
tehno Виконуе ремонт Вдома , без транспортування в майстерню.

Майстер з ремонту холодильників Атлант вдома у Львові

Холодильник - одна з найважливіших покупок, які належить зробити молодій сім'ї. І одним з найважливіших рішень є вибір бренду. Багато світові торговельні марки зарекомендували себе як виробники якісних і технологічних приладів. Однією з таких є білоруська компанія Атлант. Їхні перші холодильники були випущені ще в 1962 році. З тих пір пройшло багато років, і з кожним роком Мінський завод удосконалював свої технології.

Оскільки ніщо не вічне, холодильники Атлант також можуть бути схильні до поломок. Однак, техніка, яка випускається білоруською компанією, дуже якісна і може зрівнятися з великими світовими брендами. Тому поломки, які можуть виникнути в холодильниках Атлант, по суті, відбуваються з причини неправильного поводження з технікою. Оскільки, основна кількість холодильників цієї фірми насправді працюють ідеально, чим довше термін використання, тим вище ризик поломки. У разі виникнення поломок можете звернеться в наш сервіс, ми протягом довгих років робимо ремонт холодильників у Львові. Холодильники Атлант, оснащені електронікою, що працює на базі мікропроцесора, яка дозволяє контролювати температури у всіх камерах холодильника. Використання фреону в якості холодоагенту дозволяє холодильника споживати дуже малу кількість електроенергії. Тому в разі поломки холодильника Атлант по більшій мірі винні користувачі, ніж браковані деталі.

Фахівці, які проводять ремонт холодильників Атлант у Львові, відзначають, що практично всі звернення до сервісного центру пов'язні з неправильною експлуатацією побутової техніки.

Однією з поширених поломок холодильників Атлант - поява «шуби» зі снігу в холодильних камерах, в тому числі і в морозильнику. Як правило, з подібними проблемами звертаються власники, екплуатірующіе холодильники Атлант 5 років і більше. При цьому причиною такої проблеми можуть бути як засмічення в капілярній трубці, так і деформація двері чи прорив ущільнювальної гуми. Ці поломки виникають в результаті неправильного поводження, а ще частіше в результаті механічних пошкоджень - ударів, необережного закриття дверей. Ще однією досить таки частою проблемою при використанні холодильника Атлант є симптом, коли холодильник не подає ознак життя. Це може відбуватися через перегорання запобіжника системи No Frost. Як правило, це відбувається через перепади напруги в квартирі. Ремонт такої поломки полягає в заміні запобіжника. З тієї ж причини можуть перегоріти і мікросхеми процесора, що може зробити ремонт вельми дорогим. Щоб уникнути подібних неприємностей, ретельно перевіряйте електропроводку під час ремонту холодильника Атлант у Львові, а також користуйтеся стабілізаторами напруги.

Фахівці нашої компанії відзначають доступність запасних частин і деталей для агрегатів цієї марки. Однак, за будь-яких поломки необхідно звертатися в сервіс дає гарантію на виконані роботи.

Останні відгуки

Додати відгук