Ремонт холодильников Electrolux у Львові

Приїдемо до вас сьогодні і все полагодимо! Гарантія на роботи, безкоштовна діагностика та низькі ціни. Телефонуйте.
Викликати майстра
Выберите технику

Що ми
пропонуємо

Райони
обслуговування

Бренди
обслуговування

Ціни на
ремонт

Часті
несправності

Як ми
працюємо

Виїжджаємо в усі райони міста.

Ремонт на дому, в день замовлення

Ремонтуємо техніку будь-якої складності, на дому, без транспортування в майстерню.

Безкоштовний виїзд і діагностика

Терміни і точна вартість послуг призначається тільки після діагностики техніки. Виїзд і діагностика виконуються безкоштовно (в разі виконання ремонту техніки).

Гарантія на всі послуги

Надаємо гарантію від 1 до 12 місяців. Виправимо повторну поломку безкоштовно або повернемо 100% вартості ремонту.

Средняя оценка:
0 отзывов: 0

Майстер з ремонту холодильників Electrolux вдома у Львові

Ремонт холодильників у Львові.

Служба сервісу виконує ремонт холодильників Electrolux у Львові, а так само заміну комплектуючих морозильників і холодильників Електролюкс. У нас є професійний інструмент для того щоб провести ремонт простих і складних холодильників і фахівці, що мають досвід роботи в спеціалізованих центрах більше 10 років. Максимальний термін гарантії на ремонт холодильників Electrolux на дому у Львові складає 1 рік. Можливий терміновий ремонт однокомпресорних холодильників. Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, тому ремонт одномоторних і двомоторних холодильників марки електролюкс є якісним і надійним. Наша служба проводить ремонт і заміну плат управління, моторів - компресорів, датчиків морозильників і холодильників. Крім усього цього, ми здійснюємо заправку холодоагенту (фреону), і заміну фільтра осушувача холодильників.

Ціна на ремонт холодильника Електролюкс у Львові, вказані в нашому прейскуранті. Вартість запчастин включена в ціну робіт з ремонту. Ми виїжджаємо на ремонт в будь-який район міста, виклик майстра - безкоштовно. Діагностика холодильного обладнання проводиться для визначення точної причини несправності самого обладнання, визначення вийшли з ладу запчастин, які підлягають ремонту.

5% знижка при заявці з сайту