Ремонт холодильников Polair у Львові

Приїдемо до вас сьогодні і все полагодимо! Гарантія на роботи, безкоштовна діагностика та низькі ціни. Телефонуйте.
Викликати майстра
Выберите технику

Що ми
пропонуємо

Райони
обслуговування

Бренди
обслуговування

Ціни на
ремонт

Часті
несправності

Як ми
працюємо

Виїжджаємо в усі райони міста.

Ремонт на дому, в день замовлення

Ремонтуємо техніку будь-якої складності, на дому, без транспортування в майстерню.

Безкоштовний виїзд і діагностика

Терміни і точна вартість послуг призначається тільки після діагностики техніки. Виїзд і діагностика виконуються безкоштовно (в разі виконання ремонту техніки).

Гарантія на всі послуги

Надаємо гарантію від 1 до 12 місяців. Виправимо повторну поломку безкоштовно або повернемо 100% вартості ремонту.

Средняя оценка:
0 отзывов: 0

Майстер з ремонту холодильників Polair вдома у Львові

Ми працюємо для вас цілодобово, ви можете в будь-який час зателефонувати нам і викликати майстра на ремонт холодильника Polair у Львові, причому вам не доведеться везти техніку в центр. Фахівці під'їдуть на місце в будь-який район міста, в деяких випадках можливий навіть виїзд за місто. Немає необхідності пояснювати, чому холодильник Полаір рекомендується довіряти тільки досвідченим фахівцям, що мають відповідну освіту. Інакше телефон може привести до плачевних результатів, що обійдеться вам набагато дорожче. Майстри, які працюють в нашому сервісному центрі мають всі необхідні прилади та інструменти для проведення якісного ремонту холодильників у Львові, а також володіють багаторічним досвідом у даній сфері діяльності. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що фахівець визначить несправність, а також швидко, якісно і в короткі терміни зробить ремонт холодильника.

Прийом замовлень здійснюється в телефонному режимі в будь-який час доби, диспетчерська служба працює без вихідних і перерв. При зверненні вам потрібно буде уточнити диспетчеру необхідні дані:

Назва моделі апарата Полаір, а також її підтип: однокамерний, двокамерний.

Виявити дефекти: опишіть поломку.

Вік пристрою, на гарантії він чи ні.

Ваш контактний телефон та повну адресу з номером квартири і кодом (якщо такий є). (Час приїзду обмовляється вже безпосередньо з майстром).

Одним з основних переваг при зверненні до спеціалізованого центру є те, що майстри дають гарантію на свою роботу (термін гарантії від 1 місяця), протягом цього періоду ви маєте право на безкоштовний гарантійний ремонт, якщо дефект повториться. Постійним клієнтам надаються знижки при повторному зверненні на будь-який ремонт холодильника Polair у Львові.

5% знижка при заявці з сайту