Ремонт холодильників Polair у Львові

Вдома. В день замовлення.
Працюємо щодня
Безкоштовна діагностика
Терміновий виїзд
Запчастини в наявності
Гарантія якості

ремонт від 150 грн

Ремонт холодильників Polair Львів

Телефонуйте зараз і ми відповімо на всі питання! (093) 808-99-87 (068) 715-64-83 (066) 183-16-08

Викликати майстра

Як ми працюємо

audit Ви залишаєте заявку На сайті або по телефону. залишити заявку
adap Повідомляєте про поломку Отримуєте безкоштовну консультацію по телефону.
podd Приїжджає майстер Проводить діагностику і визначає несправність.
tehno Виконуе ремонт Вдома , без транспортування в майстерню.

Майстер з ремонту холодильників Polair вдома у Львові

Ми працюємо для вас цілодобово, ви можете в будь-який час зателефонувати нам і викликати майстра на ремонт холодильника Polair у Львові, причому вам не доведеться везти техніку в центр. Фахівці під'їдуть на місце в будь-який район міста, в деяких випадках можливий навіть виїзд за місто. Немає необхідності пояснювати, чому холодильник Полаір рекомендується довіряти тільки досвідченим фахівцям, що мають відповідну освіту. Інакше телефон може привести до плачевних результатів, що обійдеться вам набагато дорожче. Майстри, які працюють в нашому сервісному центрі мають всі необхідні прилади та інструменти для проведення якісного ремонту холодильників у Львові, а також володіють багаторічним досвідом у даній сфері діяльності. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що фахівець визначить несправність, а також швидко, якісно і в короткі терміни зробить ремонт холодильника.

Прийом замовлень здійснюється в телефонному режимі в будь-який час доби, диспетчерська служба працює без вихідних і перерв. При зверненні вам потрібно буде уточнити диспетчеру необхідні дані:

Назва моделі апарата Полаір, а також її підтип: однокамерний, двокамерний.

Виявити дефекти: опишіть поломку.

Вік пристрою, на гарантії він чи ні.

Ваш контактний телефон та повну адресу з номером квартири і кодом (якщо такий є). (Час приїзду обмовляється вже безпосередньо з майстром).

Одним з основних переваг при зверненні до спеціалізованого центру є те, що майстри дають гарантію на свою роботу (термін гарантії від 1 місяця), протягом цього періоду ви маєте право на безкоштовний гарантійний ремонт, якщо дефект повториться. Постійним клієнтам надаються знижки при повторному зверненні на будь-який ремонт холодильника Polair у Львові.

Останні відгуки

Додати відгук